Czy w nowoczesnych pomieszczeniach jest miejsce do eksponowania książek? W zależności od Twojego gustu oraz powierzchni wnętrz warto zastosować stylowe rozwiązania, łączące funkcjonalność, niezawodność oraz doskonały efekt wizualny. Efektowne, nowoczesne regały świetnie sprawdzają się jako miejsce przechowywania nie tylko książek, ale akcesoriów, które muszą znaleźć się w pomieszczeniach.

Nowoczesne regały do biura – co możesz na nich przechowywać?

W biurach, zarówno tych, mieszczących się w budynkach firmowych jak i w domowych gabinetach warto wygospodarować praktyczną przestrzeń do przechowywania dokumentacji oraz niezbędnych broszur, folderów, informacji, związanych z firmą i kontrahentami. W tym względzie sprawdzają się nowoczesne regały, wykonane w prostej stylistyce. W służbowych pomieszczeniach szczególnie sprawdzają się:

  • regały na segregatory,
  • regały półotwarte (z drzwiczkami, chroniącymi przed wzrokiem część ekspozycji),
  • regały z szufladami.

Regały nowoczesne, które użytkowane są w biurach powinny posiadać wysoką wytrzymałość na obciążenia.

Regały nowoczesne, niezbędne do pokoju dziecięcego i młodzieżowego

W pokoju dziecięcym i młodzieżowym niezbędna jest duża ilość miejsc do przechowywania. O ile w pokojach małych dzieci znajduje się wiele książeczek, o tyle im starsze dziecko, tym bardziej przybywa trofeów sportowych, muzycznych, tanecznych, kolekcji, związanych z hobby oraz przedmiotów i gadżetów osobistych, które koniecznie muszą znajdować się pod ręką. Łatwy dostęp oraz możliwość ekspozycji tworzy

  • regał schodkowy,
  • regał kapsułowy,
  • regał z szufladami.

Schodkowe regały bez tylnej ścianki szczególnie sprawdzają się w pokojach na poddaszu, umożliwiając swobodną aranżację strefy skosu oraz zapewniają łatwy, bezpieczny dostęp najmłodszym dzieciom, które sięgają do ulubionych zabawek, znajdujących się na najniższym poziomie regału. Praktyczne, a zarazem nowoczesne regały schodkowe dostępne są w zróżnicowanej, modne kolorystyce, wyróżniają się bezpieczeństwem i trwałością.

Nowoczesne regały w salonie

W salonie możesz eksponować nie tylko książki. Nowoczesne regały świetnie sprawdzają się w roli podstawy do prezentowania rodzinnych pamiątek, akcesoriów z podróży, przedmiotów dekoracyjnych, takich jak ramki ze zdjęciami, świece, szkatułki. Efektowne regały wysokie i niskie doskonale komponują się z wystrojem nowoczesnych pomieszczeń i świetnie wpisują w minimalistyczną aranżację. Stylowe regały w salonie pełnią funkcję dekoracyjną, mogą również stanowić łatwo wykonalne oddzielenie strefy jadalnianej lub sypialnianej. Gdzie szukać takich mebli? Jedynie u producentów, którzy oferują produkty wysokiej jakości. Jednym z nich jest np. firma Topeshop.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *