Eventy tematyczne często wymagają od nas znalezienia pasującego stroju. Wymówka w postaci 'taki strój jest za drogi’ nie przejdzie! Dziś udowadniamy, że łatwo jest zadbać o kompletny strój bez konieczności wydawania dużych pieniędzy.

Imprezy przebierańców – świetna okazja do zabawy

Imprezy, wymagające kostiumu to szczególne okazje. Pozwalają poczuć się na chwilę jak ktoś inny i uruchomić nieco dziecięcą fantazję – w końcu to w tamtych czasach chętnie przebieraliśmy się, bawiąc się ze znajomymi. W dorosłym życiu wcale nie trzeba z tego rezygnować, czego dowodzi popularność imprez karnawałowych i innych eventów z przebraniami.

Jeśli planujemy wybrać się na takie wydarzenie, warto się nieco postarać. W końcu nie chcemy być tą jedną osobą na imprezie, która przyszła nieprzygotowana. Pierwszym krokiem jest sprawdzenie tematu przewodniego i zrobienie niewielkiego researchu. Na szczęście nie zajmie on zbyt wiele czasu, bo eventy tego typu najczęściej dotyczą dobrze znanych motywów. Podobnie rzecz się ma z takim rozwiązaniem jak przebranie z lat 80.

Przebranie na imprezę z lat 80-tych nie musi być kosztowne!

Aby nie przepłacać za nasze przebranie, wykorzystajmy kilka ważnych wskazówek:

 1. sprawdź, co już masz w domu
  Jesteś przekonana lub przekonany, że nie masz w szafie nic, co może przydać się do stworzenia takiego outfitu jak przebranie z lat 80.? Możesz się zdziwić. Często okazuje się, że dany element w połączeniu z innym dodatkiem doskonale oddaje ducha epoki.
 2. zapoznaj się z ofertą tanich sklepów
  Przebranie z lat 80 możemy także kupić. Może być to cały strój, albo tylko jego element, który dopełni strój i nada mu charakteru. Poszukujmy firm, które w jasny sposób dzielą swoją ofertę tematycznie – w ten sposób szybko odnajdziemy przebranie na imprezę z lat 80-tych. Taką ofertę proponuje m.in. firma aster-bal.com.pl.
 3. daj sobie trochę czasu
  Komponowanie stroju na ostatnią chwilę może być dość stresujące. Pojawia się wtedy niepotrzebna presja, co może sprawić, że zamiast radości i ekscytacji odczujemy głównie rozdrażnienie. Aby tego uniknąć, wystarczy zacząć przygotowania odpowiednio wcześnie.
 4. sprawdź sklepy z używanymi ubraniami
  Takie miejsca to kopalnia ciekawych kreacji i to za bezcen. Trzeba mieć jedynie trochę cierpliwości, żeby przebić się przez wszystkie dostępne opcje. Gra jest jednak warta świeczki, bo w ten sposób można znaleźć prawdziwe perełki!

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *