krzesło kawiarniane zielone

Wyposażenie lokali gastronomicznych musi wyróżniać się solidnością. Każdego dnia korzystają z nich dziesiątki lub nawet setki osób. Co jeszcze będzie ważne w aranżowaniu takich miejsc. Sprawdź najważniejsze wskazówki dotyczące siedzisk.

Krzesła kawiarniane – zastanów się, jakie potrzeby ma Twój lokal

W każdej kawiarni, jak też i w innych lokalach – restauracjach, pubach itp. – napotkamy pewne ograniczenia. Przeważnie jest nim przestrzeń. Jeśli dysponujemy niewielką kawiarnią, dobrze będzie wybrać lekkie krzesła, które albo można złożyć, albo w wygodny sposób włożyć jedno w drugie. Takie rozwiązanie znacznie ułatwi sprzątanie lokalu.

Trzeba zastanowić się także nad tym, na jakie czynniki będą narażone nasze krzesła kawiarniane. Miejsca serwujące kawę często dysponują ogródkami i wykorzystują je do tego, by zwiększyć przestrzeń lokalu. Wybierając meble zewnętrzne musimy liczyć się z tym, że:

  • może zaskoczyć nas deszcz

Nawet jeśli panujemy użyć parasoli czy innych zadaszeń, wilgoć przedostanie się do mebli.

  • krzesła kawiarniane będą poddawane intensywnemu działaniu promieni UV

W efekcie meble, tapicerowania itp. mogą ulec odbarwieniom.

Jakie rozwiązania do kawiarni wybrać?

Do wewnątrz wybrać możemy stylowe krzesła kawiarniane tapicerowane. Są masywne i właściwie bardziej przypominają fotele niż klasyczne siedziska. Ich luksusowy charakter sprawi, że miejsce będzie prezentowało się atrakcyjnie. Oprócz tego tapicerowanie nadaje lokalom przytulności.

Z kolei urządzając część ogródkową musimy postawić przede wszystkim na funkcjonalność. Na szczęście dzięki ofercie takich firm jak Hagea, nie musimy przy tym rezygnować z funkcjonalności. Do użytku zewnętrznego dobrze sprawdzą się szczególnie krzesła kawiarniane wykonane z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym. Taki materiał nie ulega odbarwieniom i jest odporny na plamy. Oprócz tego wyposażenie jest lekkie, co sprawi, że w razie konieczności możemy szybko zmienić aranżację.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *